کارگاههای آموزشی

درباره کنفرانس > کارگاههای آموزشی >


طراحی و شبیه سازی مدارهای مجتمع آنالوگ و سیگنال مخلوط( اسپایس و کیدنس)

1398/10/04
دکتر مرتضی مهدی ساسان
ظرفیت 25 نفر

در طراحی به روش آنالوگ و سیگنال مخلوط، طرح های آنالوگ در کنار طرح های دیجیتال در کنار هم طراحی و پیاده سازی می شوند. در این ساختار، در طراحی آنالوگ مدارهای در سطح گیت طراحی می شوند ولی در طراحی دیجیتال، رفتار مدار با استفاده از کد و در سطح رفتار پیاده سازی می شود. برای تلفیق رفتار دیجتال با مدارهای آنالوگ نیاز به ابزار های مناسب و مراحل مختلف شبیه سازی های می باشد. از جمله این ابزار ها می توان به شبیه ساز های مبتنی بر پایه اسپایس مانند اچ اسپایس و کیدنس اشاره نمود. در این کارگاه به مرور تمامی این قسمت ها پوشش داده خواهد شد.

لينك اصلي

الکترونیک خودرو‌

1398/10/04
دکتر علی فتوت احمدی
میلاد کلانتری
صدری تفقدی
سید علی فتوک کیانی
ظرفیت 30 نفر

در این کارگاه، ابتدا در مورد نسل‌های بعدی خودرو‌ها و چالش‌های پیش رو صنعت الکترونیک در ساخت این خودرو‌ها مطالبی عنوان خواهد شد. سپس به نقش سیستم‌های رادار و لیدار در امنیت و کنترل خودروهای پیشرفته‌تر و خودران اشاره خواهد شد و مطالبی در مورد این سیستم‌ها بیان خواهد شد. در انتها نیز در مورد سیستم شارژ خودرو‌های الکتریکی مطالبی بیان خواهد شد.

لينك اصلي

الکترونیک آلی

1398/10/04
دکتر فرهاد اکبری برومند
ظرفیت 50 نفر

در این کارگاه مستمعین با نسل جدید مدارهای الکترونیکی (پلاستیکی) آشنا می گردند. با توجه به اینکه صنعت الکترونیک برای دهه های متوالی بر پایه ماده معدنی سیلیسیم استوار است، مدارات ساخته شده از قطعات سیلیکنی به صورت سخت ارائه می گردند. اخیرا با کشف مواد پلیمری نیمه هادی و با توجه به مزیت های این مواد در ساخت قطعات الکترونیکی که شامل نرم بودن، سبک بودن و شفاف بودن این مواد است، مهندسین الکترونیک را بر آن داشته است که به ساخت این نوع مدارات اقدام کنند. به این صورت تحولی بزرگ در صنعت الکترونیک در حال شکل یافتن است.

لينك اصلي

طراحی، بهینه سازی و شبیه سازی مدولاتورهای دلتا سیگما در سطح سیستم

1398/10/04
دکتر اسماعیل نجفی اقدم
فیروز همتی
ظرفیت 30 نفر

در این کارگاه فشرده ضمن اشاره به اصول عملکردی مبدل های آنالوگ به دیجیتال مبتنی بر مدولاسیون دلتا سیگما و طراحی و بهینه سازی مشخصات مدولاتورهای دلتا سیگما بصورت مکانیزه و شبیه سازی غیر ایده آلی ها نظیر گین محدود، پهنای باند محدود انتگرال گیر / رزوناتور ها در سطح سیستم و در محیط متلب و استخراج و نمایش صحیح شاخص های SNR,SFDRc,THD,DR و بررسی خطای عدم تطابق سلول های DAC و روش جبران سازی آنها ارایه می گردد

لينك اصلي
صفحه اولصفحه قبل1  صفحه بعدصفحه آخر