کمیته های علمی کنفرانس

صفحه اصلی > کمیته های علمی کنفرانس

کمیته تخصصی(1): مدارهای مجتمع آنالوگ و سیگنال مخلوط 

دکتر شاهین جعفرآبادی آشتیانی
(دانشگاه تهران)

دکتر خیرالله حدیدی
(دانشگاه ارومیه)

دکتر امیرحسین راسخ
(دانشگاه صنعتی شریف)

دکتر حسین شمسی 
(دانشگاه صنعتی خواجه نصیر)

دکتر جعفر صبحی
(دانشگاه تبریز)

دکتر حسن فرجی بگتاش
(دانشگاه صنعتی سهند)

دکتر محمد طاهرزاده ثانی
(دانشگاه فردوسی مشهد)

دکتر رضا لطفی
(دانشگاه فردوسی مشهد)

دکتر محسن معزی
(دانشگاه صنعتی امیرکبیر)

دکتر مسعود مقدادی
(دانشگاه شهید بهشتی)

دکتر خلیل منفردی
(دانشگاه شهید مدنی)

دکتر مرتضی موسی زاده
(دانشگاه ارومیه)

دکتر امید هاشمی پور
(دانشگاه شهید بهشتی)

دکتر محمد یاوری
(دانشگاه صنعتی امیرکبیر)

کمیته تخصصی(2): مدارها  مجتمع و سیستم های  دیجیتال- حافظه ها و  مدار های  دیجیتال

دکتر مصطفی ارسالی صالحی نسب 
(دانشگاه تهران)

دکتر علی جهانیان
(دانشگاه شهید بهشتی)

دکتر حسین حسینی نژاد
(دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی)

دکتر مینا زلفی
(دانشگاه تبریز)

دکتر محمد شریف خانی
(دانشگاه صنعتی شریف)

دکتر مرتضی صاحب الزمانی
(دانشگاه صنعتی امیرکبیر)

دکتر محمدباقر غزنوی قوشچی
(دانشگاه شاهد)

دکتر ابراهیم فرشیدی
(دانشگاه شهید چمران)

دکتر علی مفتخرزاده
(دانشگاه یزد)

کمیته تخصصی(3): میکرو ماشینها، سنسور ها و  مدارات  مجتمع  قرائت سنسورها

دکتر حبیب بدری قویفکر
(دانشگاه صنعتی سهند)

دکتر عادل پورمند
(دانشگاه صنعتی سهند)

دکتر امیر جهانشاهی
(دانشگاه صنعتی امیرکبیر)

دکتر رضا حاجی اقایی وفایی
(دانشگاه بناب)

دکتر بیژن رشیدیان
(دانشگاه صنعتی شریف)

دکتر سید شمس‌الدین مهاجرزاده
(دانشگاه تهران)

دکتر هادی میرزاجانی
 

دکتر هادی ولادی
(دانشگاه تبریز)

کمیته تخصصی(4): تصویربردارها و نمایشگرها  و مدارهای مجتمع نوری (سیلیکونی و غیر سیلیکونی)

دکتر علی بهرامی
(دانشگاه صنعتی سهند)

دکتر امیر حبیب زاده شریف
(دانشگاه صنعتی سهند)

دکتر محمد رزاقی
(دانشگاه کردستان)

دکتر علی رستمی
(دانشگاه تبریز)

دکتر اصغر غلامی
(دانشگاه صنعتی اصفهان)

دکتر محمدکاظم مروج فرشی
(دانشگاه تربیت مدرس)

دکتر محمدعلی منصوری بیرجندی
(دانشگاه سیستان و بلوچشتان)

دکتر مینا نوری
(دانشگاه صنعتی سهند)

کمیته تخصصی(5): مدارهای مجتمع  فرکانس رادیویی، سامانه های  مخابراتی و  مدارات  یکپارچه  مایکروویو (سیلیکونی و غیر سیلیکونی)

دکتر مهدی احسانیان مفرد
(دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی)

دکتر بکتاش بهمنش
(Lund University)

دکتر ابومسلم جانثار اقدم
(دانشگاه تربیت مدرس)

دکتر مسعود دوستی
(دانشگاه علوم و تحقیقات تهران)

دکتر سعید سعیدی
(دانشگاه تربیت مدرس)

دکتر مصطفی شاطریان
(دانشگاه باهنر کرمان)

دکتر صمد شیخانی
(دانشگاه تهران)

دکتر علیرضا صابرکاری
(دانشگاه گیلان)

دکتر سیروس طوفان
(دانشگاه زنجان)

دکتر عبدالعلی عبدی پور
(دانشگاه صنعتی امیر کبیر)

دکتر علی فتوت احمدی 
(دانشگاه صنعتی شریف)

دکتر محمد فخارزاده
(دانشگاه صنعتی شریف)

دکتر حسین میار نعیمی
(دانشگاه انوشیروان بابل)

دکتر عبدالرضا نبوی
(دانشگاه تربیت مدرس)

دکتر جواد یاوند حسنی
(دانشگاه علم و صنعت ایران)

کمیته تخصصی(6): مدارهای مجتمع  مدیریت توان و انرژی (سیلیکونی و غیر سیلیکونی)

دکتر رضا بیرانوند
(دانشگاه تربیت مدرس)

دکتر وحید حمیتی واقف
(پژوهشگاه نیرو)

دکتر مجید شالچیان
(دانشگاه صنعتی امیرکبیر)

دکتر سیروس طوفان
(دانشگاه زنجان)

دکتر مهدی عالمی رستمی
(پژوهشگاه هوافضا)

دکتر رضا عسکری مقدم
(دانشگاه تهران)

دکتر علی مدی
(دانشگاه صنعتی شریف)

کمیته تخصصی(7): ادوات  نیمه  هادی، فناوری  های  ساخت و  بسته بندی

دکتر فرهاد اکبری برومند
(دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی)

دکتر داریوش دیدبان
(دانشگاه کاشان)

دکتر سیروس راستانی
(دانشگاه قم)

دکتر فرشید رئیسی
(دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی)

دکتر ابراهیم سلیمانی اصل
(دانشگاه تهران)

دکتر سوده عقلی مقدم
(دانشگاه علم و صنعت ایران)

دکتر جواد کرمدل
(دانشگاه آزاد اسلامی)

دکتر حمید مقدادی نیشابوری
(دانشگاه سمنان)

دکتر ستار میرزا کوچکی
(دانشگاه علم و صنعت)

دکتر جواد یاوند حسنی
(دانشگاه علم و صنعت ایران)

کمیته تخصصی(8): مدار های مجتمع مهندسی پزشکی و زیستی

دکتر حمید ابریشمی مقدم
(دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی)

دکتر وحید ابوطالبی
(دانشگاه یزد)

دکتر حمید بهنام
(دانشگاه علم و صنعت)

دکتر فرزاد توحیدخواه
(دانشگاه صنعتی امیرکبیر)

دکتر محسن جلالی
(دانشگاه شاهد)

دکتر حسین حسینی‌نژاد
(دانشگاه خواجه نصیر)

دکتر حامد ساجدی
(دانشگاه شاهد)

دکتر امیرمسعود سوداگر
(دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی)

دکتر امید شعاعی
(دانشگاه تهران)

دکتر مهدی شعبانی
(دانشگاه صنعتی شریف)

دکتر جواد فرونچی
(دانشگاه تبریز)

کمیته تخصصی(9): اقتصاد و کسب و کار میکروالکترونیک

دکتر فرشاد بهاروند
(شرکت نیمه هادی سینا)

دکتر نصراله جهانگرد
(صنعت مخابرات)

دکتر سید مسعود سیدی
(دانشگاه صنعتی اصفهان)

دکتر شهیدی
 

دکتر رضا عسکر مقدم
(دانشگاه تهران)

دکتر سید مجتبی عطاردی
(دانشگاه صنعتی شریف)

دکتر پیمان علی پرست
(پژوهشگاه هوافضا)